plende

Przeszło 85 % naszych klientów jest z poza województwa Opolskiego i nie mają oni możliwości dostarczenia nam urządzenia osobiście.Dlatego też uruchomiliśmy usługę "door 2 door" polegającą na odebraniu od naszego klienta urządzenia za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS z którą mamy podpisaną umowę,przy czym klient nie musi nawet wychodzić z domu aby załatwić wszelkie formalności z tym związane. Każdą przesyłkę ubezpieczamy na czas transportu,chyba że klient nie wyrazi na to zgody (wówczas koszty spedycji przesyłki są niższe).W przypadku jakichkolwiek strat od razu jest spisywany protokół uszkodzenia.

Procedura dostarczenia urządzenia do siedziby naszej firmy jest następująca:

  • Klient informuje nas telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy o urządzeniu jakie chce do nas przysłać, a następnie dokładnie pakuje sprzęt zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, a najlepiej w oryginalny karton ze styropianowymi absorberami, jeśli takowy posiada.
  • W ciągu maksymalnie kilku godzin od złożenia zamówienia, nasz klient otrzymuje mailowo dowód nadania który drukuje w dwóch egzemplarzach. Pierwszy wręcza kurierowi podczas odbioru przez niego przesyłki, a drugą kopię pozostawia sobie jako dowód nadania przesyłki do nas.
  • Następnie wysyłamy kuriera pod podany przez klienta adres w dogodnych dla niego godzinach odbioru.

* Dla klientów z poza województwa Opolskiego diagnostyka urządzenia w naszej firmie jest bezpłatna.Jedynym kosztem jaki ponosi jest opłata za spedycję przesyłki lub osobiste dostarczenie urządzenia do nas.

* Koszty spedycji w naszej firmie wynoszą odpowiednio:

    • Przesyłka kurierska UPS (Nieubezpieczona) 26 zł (koszt spedycji przesyłki w jedną stronę)
    • Przesyłka kurierska UPS + Pakiet ubezpieczenia na kwotę do 5000 zł 32 zł (koszt spedycji przesyłki w jedną stronę)
    • Przesyłka kurierska UPS + Pakiet ubezpieczenia na kwotę 5000~20000 zł, cena 35~50 zł (koszt spedycji przesyłki w jedną stronę)

Jeśli klient nie zgłosi się po odbiór swojego urządzenia przez okres 4 miesięcy od momentu dostarczenia, to wówczas serwis odda go firmie utylizacyjnej.